Podejmij wyzwanie do lepszego siebie

Zmiany towarzyszą nam całe życie. Już jako dzieci codziennie adaptujemy się do środowiska, w którym dorastamy. Przyswajamy sobie nawyki i wartości przekazywane przez naszych rodziców i dziadków, które kształtują nasze cechy charakteru i definiują naszą wyjątkowość. Dorastając nieustannie podważamy to, czego się uczymy. Stawiamy sobie coraz to nowsze cele – dzięki temu rozwijamy się. Rozwój i zmiany związane są z ciągłym dążeniem do samoświadomości, tak ważnej do osiągnięcia harmonii wewnętrznej. Nie ma bowiem nic piękniejszego niż rozumienie swoich potrzeb, kontakt z samym sobą i co najważniejsze- polubienie samego siebie. W końcu kochanie siebie jest też podstawą do zrozumienia i kochania innych. Dlatego…

Dlatego...

W ramach akcji specjalnej w formie wyzwania 5 kroków na biegun zorganizowanej we współpracy z Fundacją Marka Kamińskiego przez cały listopad 2020 zachęcamy Was do zmian – tych dobrych zmian 🙂

Za pomocą social mediów Fundacji Marka Kamińskiego (Facebook, Instagram, Insta Stories) wyjaśniamy na czym polega metoda Biegun i podpowiadamy, jak wykorzystać ją w życiu codziennym. Przy okazji lokująć aplikację Walk4Change, jako idealne uzupełnienie uczestniczenia w tym procesie. W ramach wyzwania postawiliśmy przed naszymi fanami 4 cele, które odpowiadają strefom: emocjonalnej (w 2 wymiarach), żywieniowej oraz aktywności fizycznej. Działania te podzielone zostały na 4 tygodnie w ramach specjalnych wyzwań. Na końcu każdego tygodnia komunikacji, przewidziany jest mini konkurs związany z tematyką danego tygodnia na Facebooku! A także super konkurs na Instagramie w ramach wyzwania do stania się lepszą wersją siebie.

tydzień 1
tydzień 2
tydzień 3
tydzień 4

CEL

Pokonaj siebie bardziej

Wyzwanie, jakie stawiamy przed naszą grupą odbiorców w pierwszym tygodniu, to orientacja na relacje z samym sobą. Za pomocą mediów społecznościowych Fundacji Marka Kamińskiego zachęcaliśmy do odkrywania i zatroszczenia się o siebie wskazując konkretne rozwiązania, jak to zrobić za pomocą 5 kroków.

CEL

Jedz mądrzej

Wyzwanie, jakie stawiamy przed naszą grupą odbiorców w pierwszym tygodniu, to orientacja na relacje z samym sobą. Za pomocą mediów społecznościowych Fundacji Marka Kamińskiego zachęcaliśmy do odkrywania i zatroszczenia się o siebie wskazując konkretne rozwiązania, jak to zrobić za pomocą 5 kroków.

CEL

Pozostań aktywny

W kolejnym tygodniu nasze działania skupiają się na sporcie i pozostawaniu aktywnym. Wyzwanie, do jakiego zaprosiliśmy naszych fanów, związane było z zachęcaniem do ruchu i dbania o swoje ciało. Przez cały tydzień komunikacji podkreślać będziemy, jak i dlaczego warto ćwiczyć.

CEL

Zadbaj o relację

W czwartym tygodniu wyzwania ponownie wracamy do dbania o relacje. Tym razem skupiać się będziemy jednak nie na sobie, ale na innych osobach. Zachęcając naszych fanów do kontaktu z najbliższymi, skupimy się na wskazaniu, dlaczego tak ważne jest okazywanie uczuć drugiej osobie i budowanie relacji, w ramach czego również można oprzeć się na 5 krokach metody Biegun, a także wspomóc się aplikacją Walk4Change.

To jeszcze nie wszystko...

W ramach naszego wyzwania do wspólnego działania zaprosiliśmy również influencerów! Do współpracy zaangażowaliśmy twórców, którzy na co dzień poruszają tematy związane z trzema kluczowymi dla nas obszarami bądź mają za sobą pracę nad tym, by zmienić swoje nawyki i dzięki temu mogli podzielić się swoimi doświadczeniami oraz praktycznymi poradami. Zaangażowani do kampanii influencerzy mieli za zadanie na różne sposoby podzielić się ze swoimi followersami swoimi poradami dot. tego, w jaki sposób skutecznie zmieniać nawyki na zdrowsze w wybranych z wspomnianych obszarów. W ramach tych aktywności zaproszeni do współpracy influencerzy zachęcają do zaangażowania się w trwającą tam akcję specjalną i podjęcia realizowanych w jej ramach wyzwań. Sami również zmierzą się z częścią z nich. Aktywności influencerów realizowane będą w różnych kanałach – zarówno na Instagramie i Facebooku, jak i na blogach oraz YouTube, a także z wykorzystaniem niezwykle popularnej obecnie formuły podcastów.

Sprawdźcie sami, z kim udało nam się nawiązać współpracę, a także jak przebiegł

Odwiedź nasze

 

Projekt finansowany w ramach Narodowego Programu Zdrowia na 2016 – 2020.

Back to top
Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki.
Polityka prywatności