Walk4Change to aplikacja, która Cię wspiera w drodze do nowego siebie!

Aplikacja Walk4Change powstała na bazie autorskiej Metody Biegun. Zawarte w niej narzędzia pozwolą Ci na skuteczne osiągnięcie wybranego celu.

Poznając Twoje potrzeby, aplikacja wskazuje najważniejsze dla Ciebie obszary i cele do pracy. Codziennie podpowiada zadania, motywuje i prowadzi Cię do osiągnięcia Twojego celu. Zawiera różnorodny i inspirujący materiał oraz historie takich osób, jak Ty, którym udało się osiągnąć zmiany w swoim życiu. Bazuje na eksperckiej wiedzy z zakresu odżywiania, aktywności fizycznej oraz dbania o pozytywne emocje w Twoim życiu.

Źródło motywacji na czas zmian!

Zawarte w aplikacji zadania oraz inspirujący materiał sprawią, że lepiej poznasz samego siebie i swoje otoczenie. Dzięki temu szybciej i skuteczniej odniesiesz sukces w drodze po swoje marzenie. Aplikacja będzie Cię motywować i prowadzić przez cały ten okres zmian.

Wykonując systematycznie proste zadania, możemy osiągnąć naprawdę wiele!

Wygraj niepowtarzalną wycieczkę albo smartwatcha!

Zainstaluj aplikację i weź udział w Programie Badawczym. Realizuj swój cel, wykonując codzienne zadania i zdobywaj nagrody! Do wygrania niepowtarzalne wycieczki do USA (szczegółowy program wycieczki), Etiopii i Meksyku. Masz także szanse na wygranie smartwatcha.

Mamy już pierwszych trzech laureatów naszego konkursu. Są nimi Dominika, Marta i Robert, którzy wygrali wycieczkę do USA!

Wycieczki będące gwarantowanymi nagrodami odbędą się zgodnie z założeniami konkursu, jednak ze względu na obecną sytuację w kraju, zostaną przesunięte na późniejsze terminy.

Jeśli szukasz porad, inspiracji lub dodatkowej dawki wiedzy odwiedź naszą Bazę Wiedzy:

Odwiedź nasze

 

Projekt finansowany w ramach Narodowego Programu Zdrowia na 2016 – 2020.

Back to top
Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki.
Polityka prywatności